Taisyklės ir sąlygos

1. Įvadas

Prašome atidžiai perskaityti šias sąlygas prieš naudodamiesi šia svetaine, kurią valdo UAB „Compare The Tools“. Prisijungdami prie mūsų svetainės ar naudodami ją, sutinkate laikytis šių sąlygų, jos retkarčiais gali būti keičiamos ir skelbiamos mūsų svetainėje.

Jei turite kitų klausimų, kaip naudotis šia svetaine, skambinkite +370 666 76 500 (linijos dirba nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 iki 18:00). Taip pat galite atsiųsti mums el. laišką su trumpu savo problemos aprašymu. Ar pansinaudoti pokalbiu per svetainę.

Išsami informacija apie procedūras, produktus, paslaugas, kainas, apmokėjimą ir pristatymą pateikiama mūsų svetainėje. Jei nuspręsite pateikti užsakymą, gausite aiškias instrukcijas, kaip atlikti mūsų paprastą internetinio užsakymo procesą, ir turėsite pateikti mums tikslius savo asmens duomenis.

 

Prašau:

  1. Prieš naudodamiesi šia svetaine, atidžiai perskaitykite šias sąlygas.
  2. Perskaitykite mūsų privatumo politikos skyrių apie savo asmeninę informaciją.

2. Pagrindinės taisyklės

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti bet kokias paslaugas, produktų kainas, produkto specifikacijas ir prieinamumą. Visos kainos ir aprašymai pakeičia visus ankstesnius leidinius. Visi prekių aprašymai yra apytiksliai. Dedamos visos pastangos, kad informacija apie atsargų prieinamumą svetainėje būtų atnaujinta. Tačiau mes negarantuojame, kad taip yra arba kad atsargų visada bus.

Jei kuri nors šių taisyklių ir sąlygų nuostata bet kuri kompetentinga institucija laiko negaliojančia arba visiškai ar iš dalies neįgyvendinama, kitų šios sutarties nuostatų ir likusios atitinkamos nuostatos galiojimas neturės įtakos.

Šią svetainę, bet kokį čia esantį turinį ir bet kokią sutartį, sudarytą dėl šios svetainės naudojimo, reglamentuoja ir aiškinama pagal toliau esančiame punkte nurodytus įstatymus. Visos sutartys sudaromos lietuvių. Šios sąlygos neturi įtakos jūsų įstatymų nustatytoms teisėms.

3. Apibrėžimai

„Sąlygos“ reiškia šias sąlygas.

„Mes/mus/mūsų“ reiškia UAB „CompareThe Tools“.

„Svetainė“ reiškia svetainę, esančią adresu www.comparethetools.eu arba bet koks vėlesnis URL, kuris gali jį pakeisti arba būti šalia jo.

„Jūs / jūsų“ reiškia svetainės vartotoją.

„Darbo dienos“ – nuo pirmadienio iki penktadienio (išskyrus valstybines šventes Lietuvoje).

4. Užsakymo procesas

Jūsų užsakymas bus priimtas tik iš ES ir vyresnio nei 18 metų asmens.

Visi užsakymai priklauso nuo priėmimo ir prieinamumo. Jei kokios nors užsakytos prekės nėra, būsite informuoti el. paštu ir turėsite galimybę palaukti, kol prekė atsiras sandėlyje, arba atšaukti užsakymą. Jūsų pareiga yra pateikti mums galiojantį el. pašto adresą, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti. Bet kokie jūsų pateikti užsakymai bus traktuojami kaip pasiūlymas iš mūsų įsigyti prekes ar paslaugas, ir mes turime teisę bet kada tokius pasiūlymus atmesti.

Jūs esate atsakingi už užsakymo formoje pateiktų duomenų tikslumo užtikrinimą ir mes nepriimsime užsakymo, jei nebus teisingai įrašyti visi užsakymo formoje reikalaujami duomenys.

Jūs pripažįstate, kad bet koks automatinis jūsų užsakymo patvirtinimas, kurį galite gauti iš mūsų, nereiškia, kad mes sutinkame su jūsų pasiūlymu pirkti prekes ar paslaugas, reklamuojamas svetainėje.

Sutartis tarp jūsų ir mūsų bus sudaryta, kai priimsime jūsų užsakymą (I) gavę apmokėjimą iš jūsų  (II) išsiųsdami jums prekes / leisdami jums atsisiųsti prekes arba pradėdami teikti paslaugas, atsižvelgiant į tai, kas įvyko ankščiau.

Mes imsimės visų pagrįstų atsargumo priemonių, kiek tik galime tai padaryti, kad jūsų užsakymo ir mokėjimo duomenys būtų saugūs, tačiau, nesant mūsų aplaidumo, negalime būti atsakingi už bet kokius jūsų galimus nuostolius. nukentės, jei trečioji šalis įsigytų neteisėtą prieigą prie bet kokių duomenų, kuriuos pateikiate prisijungdami prie Svetainės ar užsakydami iš jos.

Kiekviena įsigyta prekė arba paslauga parduodama pagal papildomas specialias sąlygas, susijusias su ta preke ar paslauga, įskaitant, be apribojimų, terminus ir sąlygas, susijusias su numatomu pristatymo laiku ir bet kokiomis garantijomis. Būtinai perskaitykite tokias papildomas sąlygas.

Turime teisę atmesti bet kokį jūsų pateiktą užsakymą ir neprivalome pateikti paaiškinimo.

5. Pristatymas

Prekės bus pristatytos Jums, pirkėjui, Jūsų užsakymo formoje nurodytu adresu.

Galime pristatyti kitu adresu nei atsiskaitymo adresas, tačiau atminkite, kad norint įvykdyti tokius užsakymus gali prireikti papildomų dokumentų.

Jūs tapsite užsakytų prekių savininku, kai už jas bus sumokėta ir jums pristatyta.

Visos nurodytos prekių pristatymo datos yra tik apytikslės ir mes neprisiimame atsakomybės už vėlavimą pristatyti prekes, kad ir kokia būtų priežastis. Tačiau jei mes negalime pristatyti Jūsų prekių iki nurodytos pristatymo datos, Jūs, pirkėjas, turite teisę bet kada prieš pristatymą atšaukti užsakymą.

6. Mokėjimas

Visos kainos nurodytos su PVM (jei taikoma) pagal galiojančius tarifus ir yra teisingos informacijos įvedimo į sistemą metu. Kainos nurodytos už pristatymą (prekių atveju) ir už atlikimą (paslaugų atveju) ES, jei nenurodyta kitaip. Kainos nurodytos EURAIS, jei nenurodyta kitaip.

Mes pasiliekame teisę, įspėdami jus, pirkėją, bet kuriuo metu prieš pristatymą ar vykdymą padidinti prekių ar paslaugų kainą, kad atspindėtų bet kokį mūsų išlaidų padidėjimą, atsiradusį dėl bet kokių nuo mūsų nepriklausančių veiksnių (pvz. kaip ir be apribojimų, bet kokie užsienio valiutos svyravimai, reikšmingas darbo, medžiagų ar kitų gamybos sąnaudų padidėjimas).

Mažai tikėtinu atveju, jei taip padidėtų prekių ar paslaugų kaina, Jūs, pirkėjas, turite teisę bet kada atšaukti užsakymą prieš pristatymą ar atlikimą.

Mažai tikėtinu atveju, jei prekės ar paslaugos kaina ar aprašymas buvo paskelbtas neteisingai, susisieksime su jumis el. paštu, telefonu ar paštu ir paklausime, ar norite tęsti užsakymą su teisinga kaina ar aprašymu. Jei jums nepatinka tęsti arba mums nepavyks gauti jūsų nurodymų, užsakymą atšauksime. Nebent mes jau išsiuntėme ar nepradėjome vykdyti jūsų užsakymo, neprivalome tiekti produktų ar teikti paslaugų už neteisingą kainą arba remiantis neteisingu aprašymu.

Mokėti galima bet kuria pagrindine kredito ar debeto kortele arba per elektroninę mokėjimo sąskaitą, kaip paaiškinta užsakymo formoje.

Mokėjimas bus nurašytas ir išskaitytas iš jūsų sąskaitos prieš jums išsiunčiant prekes ar suteikiant paslaugą.

Pateikdami užsakymą, jūs, pirkėjas, sutinkate, kad mokėjimas būtų nuskaičiuotas iš jūsų debeto / kredito kortelės sąskaitos arba elektroninės mokėjimo sąskaitos, kaip nurodyta užsakymo formoje.

Nuosavybės teisės į prekes pereis jums, pirkėjui, pristačius prekes.

Kai prekės bus išsiųstos, elektroninį kvitą išduosime jūsų el. pašto adresu.

Kai mokate už užsakymą kredito ar debeto kortele, saugumo sumetimais atliekame patikrinimus arba „autorizacijas“ su kortelės išdavėju. Jei kils problemų dėl kortelės autorizavimo, susisieksime su jumis ir suteiksime daugiau informacijos.

7. Tinkamumas

Kad galėtumėte pirkti prekes ar paslaugas šioje svetainėje ir teisėtai sudaryti bei sudaryti sutartis šioje svetainėje, turite:

  • jei asmuo, turi būti 18 metų arba vyresnis; ir
  • nurodyti pristatymo ar vykdymo adresą ES (išskyrus Normandijos salas); ir
  • užregistruokite savo tikrąjį vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir bet kokią kitą prašomą informaciją.

Jei esate jaunesnis nei 18 metų, paprašykite suaugusiojo sudaryti sutartį jūsų vardu. Siūlydami pirkti prekes ir paslaugas, jūs patvirtinate mums, kad esate 18 metų ar vyresni, ir įgaliojate mus perduoti informaciją (įskaitant atnaujintą informaciją), kad gautume informaciją iš trečiųjų šalių, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, jūsų debeto ar kredito kortelę. numerius arba kredito ataskaitas, kad patvirtintumėte jūsų tapatybę, patvirtintumėte jūsų kredito kortelę, gautumėte pirminį kredito kortelės įgaliojimą ir patvirtintumėte atskiras pirkimo operacijas.

8. Grąžinimai, atšaukimai ir keitimai

8.1. Grąžinimas

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate patenkinti savo pirkiniu, galite jį grąžinti mums ir mes grąžinsime jums už prekę sumokėtą sumą.

Viskas, ką prašome, tai informuoti mus el. paštu ir grąžinti prekę per 14 darbo dienų nuo gavimo dienos. Atsiųsime jums grąžinimo kodą ir grąžinimo adresą. Užrašykite grąžinimo kodą ant pakuotės išorėje, o tada savo sąskaita grąžinkite mums nenaudotą prekę originalioje nepažeistoje pakuotėje (arba tokios pat kokybės pakuotėje), kad būtų grąžinti visi pinigai, atėmus vežimo mokesčius. Rekomenduojame naudotis apdraustomis pristatymo paslaugomis.

Grąžinimas turi būti atliktas per 14 darbo dienų nuo pristatymo.

Turėtumėte skirti iki 21 dienos nuo tada, kai gausime jūsų grąžintas prekes, kol jūsų pinigai bus grąžinti. Paprastai pinigus grąžinsime naudodami tą patį mokėjimo būdą, kurį naudojote pirkdami prekes. Pašto ir pakavimo mokesčiai negrąžinami. Tai neturi įtakos jūsų įstatymų nustatytoms teisėms.

 

8.2. Atšaukimas

Atkreipkite dėmesį, kad turite teisę nutraukti bet kokią su mumis sudarytą sutartį per 7 darbo dienas nuo prekių ar paslaugų gavimo.