Ši grąžinimo ir pinigų grąžinimo politika taikoma visoms ES šalims: Austrijai, Belgijai, Bulgarijai, Kroatijai, Kiprui, Čekijai, Danijai, Estijai, Suomijai, Prancūzijai, Vokietijai, Graikijai, Vengrijai, Airijai, Italijai, Latvijai, Lietuvai, Liuksemburgui, Maltai, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija ir Švedija.

Grąžinimo atšaukimo laikotarpis
Jūs turite 14 kalendorinių dienų grąžinti prekę nuo jos gavimo datos.

Kad galėtumėte grąžinti prekę, ji turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kaip ją gavote.

Jūsų prekė turi būti su originalia pakuote .

Siuntimo išlaidos grąžinant prekes atšaukimo laikotarpiu
Jei norite atšaukti užsakymą ir grąžinti užsakytas prekes per 14 dienų atšaukimo laikotarpį, pradėkite grąžinimo procesą susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi: info@comparethetools.lt

Nemokamas grąžinimas galimas iš šių šalių :

  • Lietuva

Grąžinant iš visų kitų ES šalių bus taikomos 6,99 € grąžinimo siuntimo išlaidos:

  • Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Danija, Estija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija ir Švedija .

Susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi  info@comparethetools.lt Grąžinimo siuntimo išlaidos 6,99 € bus išskaičiuotos iš grąžinamos prekės (-ių) kainos, kai gausime Jūsų grąžinimą. Atminkite, kad mes negrąžinsime pradinės jūsų užsakymo  kainos, dėl siuntimo išlaidų .

Neatsiimti / nepristatyti siuntiniai
Jeigu siuntinys mums grįš kaip nepaimtas/negalintis pristatyti dėl neteisingos kontaktinės informacijos, bus nuskaičiuojamas papildomas grąžinimo mokestis. Mokestis iš ES šalių 6,99 €. Jei pageidaujate, kad siuntinį siųstume dar kartą, turėsite sumokėti už papildomas  siuntimo  išlaidas už tokią pačią sumą kaip ir pirminiame užsakyme.

Sugadintos / brokuotos / netinkamos prekės
Jei gavote sugadintas, nekokybiškas ar netinkamas prekes, nuoširdžiai dėl to atsiprašome! Mes susitarsime dėl prekės keitimo arba atsiųsime naują prekę savo sąskaita. Susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi  ir mes pasirūpinsime, kad nauji produktai jums būtų išsiųsti kuo greičiau.

Grąžinamos lėšos
Gavę Jūsų grąžinamą (-as) prekę (-es), jas apžiūrėsime ir informuosime, kad gavome grąžintą (-as) prekę (-es). Apžiūrėję prekę nedelsdami informuosime jus apie pinigų grąžinimo būseną.

Jei jūsų grąžinimas bus patvirtintas, mes inicijuosime pinigų grąžinimą į jūsų kredito kortelę (arba pradinį mokėjimo būdą). Galimos grąžinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžinamos sumos.

Pinigines lėšas gausite per tam tikrą dienų skaičių, priklausomai nuo kortelės išdavėjo politikos. Paprastai tai užtrunka 2–3 darbo dienas.

Grąžinimo instrukcijos
Prieš grąžindami prekes, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi info@comparethetools.lt

Pradėkite kreipdamiesi į mūsų klientų aptarnavimo skyrių ir mes suteiksime jums tolesnes grąžinimo instrukcijas bei instrukcijas, kaip supakuoti prekes. Gavę grąžinimą, grąžinsime pinigus už pirkinį. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinama prekė turi būti nenaudota ir originalios būklės. Jei prekė ar prekės pakuotė nėra originalios būklės, mes, deja, negalime grąžinti.