Kiek kainuoja pristatymas?

  • Pristatymo mokestis nuo 6,00 EUR (PL, AT, BE, CZ, DK, LU, NL, FR, SK, DE) iki 16,00 EUR (IE, BG, GR, ES, PT, RO) + PVM taikomas užsakymo svoriui žemiau 20 kg.
  • Kai kuriose srityse gali būti taikomi papildomi mokesčiai
  • Daugiau informacijos rasite mūsų pristatymo informacijos puslapyje.

 
Ar galiu užsakymą atsiimti jūsų parduotuvėje?

Taip, galite savo pateiktą užsakymą atsiimti mūsų parduotuvėje Verslo G. 24, Kaunas  I-V 9-18val.

 Ar galiu savo užsakymą išsiųsti kitu adresu?

Taip, yra galimybė išsiregistruojant pakeisti pristatymo adresą.

 

 Kas atsitiks, jei siuntimo metu manęs nėra namuose?

Reikalaujame, kad visi siuntiniai būtų pasirašyti. Jei nesate namuose, vežėjas jums paliks kortelę, kurioje bus nurodyta, kaip gauti siuntinį.

 

 Kada gausiu savo prekes?

Visas prekes išsiunčiame per 24 valandas per mūsų pristatymo partnerius. Šios paslaugos paprastai pristatomos kitą darbo dieną, nors kartais jos gali užtrukti ilgiau, priklausomai nuo to, kuri pristatymo paslauga bus pasirinkta. Užsakymai turi būti pateikti iki 16:00 val., kad būtų garantuotas išsiuntimas tą dieną.

 Ar gausiu PVM sąskaitą faktūrą?

Taip, su kiekvienu užsakymu išsiunčiame pilną PVM sąskaitą faktūrą. Tai bus dėžutės viduje arba po nešiklio etikete plastikiniame voke. Jei jūsų prekės siunčiamos tiesiai iš tiekėjo, jūsų sąskaitos faktūros PDF kopiją atsiųsime el. paštu.

 

 Ar galiu užsisakyti telefonu?

Taip, su sąlyga, kad anksčiau pateikėte užsakymą. Norėdami pateikti užsakymą telefonu, galite paskambinti mūsų pardavimo komandai tel +370 666 76 500 nuo pirmadienio iki penktadienio 9–16 val. Atkreipkite dėmesį, kad mes pristatome tik jūsų atsiskaitymo adresu, jei užsakymą pateikiate telefonu.

 

 Ar galiu pakeisti savo užsakymą, kai jis bus pateiktas?

Deja, paspaudus „Pateikti užsakymą“, jūsų užsakymas nedelsiant siunčiamas į mūsų sandėlį, kad būtų galima apdoroti pristatymą. Todėl mažai tikėtina, kad po šio etapo galėsime pakeisti jūsų užsakymą, bet kviečiame mums paskambinti +370 666 76 500 ir jei įmanoma, padarysime viską, kad pabandytume.

Ar visos jūsų prekės yra sandėlyje?

Mūsų atsargų lygiai ir prieinamumas yra susieti su mūsų kompiuterizuota atsargų valdymo sistema, todėl atnaujinimai atliekami tiesiogiai, todėl galite būti tikri, kad jei mes sakome, kad jis yra sandėlyje, jis yra sandėlyje. Tačiau kartais tam tikrų prekių paklausa yra didesnė nei įprasta, todėl jų nėra sandėlyje. Esant tokiai situacijai perskambinsime ir suteiksime variantus: laukti prekių atsargų papildymo (dėl pirkimo kainos svyravimų gali būti taikomi papildomi mokesčiai), atšaukti užsakymą arba priimti atitinkamą alternatyvią prekę.

 

Jei kai kurių mano prekių nėra sandėlyje, o kai kurių yra sandėlyje, kas atsitiks?

Mes susisieksime su jumis ir suteiksime jums galimybę pasirinkti vieną pristatymą, kai jūsų užsakymas bus baigtas, arba galėsime išsiųsti pirmas turimas prekes, kol laukiame, kol atvyks atgalinės užsakytos linijos (už tai nebus taikomas papildomas pristatymo mokestis).

Ar galiu grąžinti nereikalingas prekes?

Taip, jei dėl kokių nors priežasčių jums nebereikės savo prekių arba per klaidą užsisakėte netinkamą prekę, mes pasiūlysime visą pinigų grąžinimą arba pakeisime per 30 dienų nuo pirkimo, jei prekė bus grąžinta mums originalioje būklėje ir pakuotėje. Arba galime pasirūpinti, kad kurjeriai paimtų iš jūsų, tačiau už šią paslaugą gali būti taikomas 9,99 EUR mokestis.

 

Man buvo pristatyta netinkama prekė, ką daryti?

Mūsų sandėlyje taikomos griežtos kontrolės ir tikrinimo procedūros, todėl labai mažai tikėtina, kad įvyks klaida, tačiau, deja, kartais klaidų vis tiek galima padaryti. Jei taip atsitiks, praneškite mums per 14 dienų, mes kuo greičiau surinksime ir pristatysime pakaitinę prekę ir tai jums nereikės jokių papildomų išlaidų.

 

 Mano prekės buvo pristatytos ir sugadintos, ką daryti?

Turite pasirašyti, kad gautumėte datą ir laiką kiekvienoje siuntoje, kurią jums siunčiame. Jei pakuotė atrodo kaip nors pažeista, galite atsisakyti pristatymo arba pasirašyti, kad jis netikras. Jei jį sugadino vežėjas, o jūs nepasirašėte neišnagrinėjęs, mes negalime būti laikomi atsakingais arba pareikšti pretenzijų vežėjui, dėl ko gali būti uždelstas sprendimas. Apie sugadintas prekes privalote nedelsiant informuoti mus el.paštu arba telefonu.

 

 Man reikia sutvarkyti elektrinį įrankį, kuriam taikomas garantinis laikotarpis, ką daryti?

Galite skambinti arba susisiekti tiesiogiai su mumis ir mes paaiškinsime procedūrą, priklausomai nuo to, kokio prekės ženklo įrankį turite.

 Turiu skundą, ką man daryti?

Nors dedame visas pastangas, kad galėtume pasiūlyti efektyvią paslaugą, retkarčiais padaroma klaidų, skundą pasistengsime išspręsti per penkias darbo dienas. Jūsų skundas bus nagrinėjamas sąžiningai, konfidencialiai ir pagarbiai. Jei turite nusiskundimų, pastabų ar pasiūlymų, kaip galėtume pagerinti savo paslaugą, susisiekite su mumis tel. +370 666 76 500 arba atsiųskite mums el. laišką adresu info@comparethetools.lt.

 

 Kada dirbate?

Mūsų salonas dirba nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 17 val. Mūsų svetainė atvira užsakymams 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

 

 Kodėl turėčiau užsiprenumeruoti „Compare The Tools“?

Užsiregistravę vartotojai retkarčiais gaus naujienlaiškius el. paštu, kuriuose bus informuojama apie naujausius produktus ir visas mūsų vykdomas akcijas. Registruoti vartotojai taip pat kartais turės prieigą prie labai specialių pasiūlymų. Jei norite gauti specialius katalogus ir naujienlaiškius, užsiprenumeruokite bet kurio tinklalapio apačioje.

 

 Ar jūsų gaminiai visiškai nauji ir originalioje pakuotėje?

Visi mūsų gaminiai yra visiškai nauji, originalūs gaminiai originalioje pakuotėje – jei nenurodyta kitaip. Visi mūsų elektriniai įrankiai yra ES specifikacijos, pažymėti CE ženklu.

 

 Turiu problemų dėl jūsų svetainės, ką daryti?

Jei kyla problemų arba pastebėjote klaidą, rašykite el info@comparethetools.lt